Street Style – Milan Fashion Week Spring 2013

MILAN FASHION WEEK, SPRING, STREET STYLE

Street Style – Milan Fashion Week Spring 2013

 

 

Advertisements

10 thoughts on “Street Style – Milan Fashion Week Spring 2013

  1. No páni, některé modely jsou naprosto dokonalé. Teda vlastně asi všechny.
    Škoda jen, že v čechách takových moc nepotkávám:(

  2. A původ fotografií, prosím?
    Čím to, že některé se vyskytují na mujer cosmopolita v říjnu 2012 – tedy na španělských stránkách, jiné u taylor tomasi hill ve stejném roce? Takže Milan Fashion Week, ano? Nenech se vysmát!

  3. Nenech se vysmát? Nechápu..vždyť je to v nadpise krásko, Milan Fashion Week Spring 2013 – jarní kolekce jsou představovány s půlročním předstihem, tedy na podzim..to, že jsem fotky umístil na blog až nyní je jen proto, abych svým čtenářkám připomněl/ inspiroval je, jak se mohou první jarní dny obléct..

  4. Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jaký ty máš názor na patinu u LV,tak jak je na 1.obr.?Mám totiž stejnou Almu,skoro vůbec už ji nenosím,protože lehounce(opravdu lehounce-spíš vůbec) ji mám s patinou,ale přijde mi to takové ušmudlané.Ale na pár blozích je patina chtěná.Tak ted nevím jestli je to faux pas nebo ne :-/ Týna

  5. Faux pas to určitě není, myslím si já, hlavně když píšeš, že je lehounká. Takže se určitě neboj 🙂 Vyhnout se jí nedá, jednou se ti prostě udělá jak u kabelky, kterou nosíš každý den, tak i u kabelky, kterou si vezmeš jednou za půl roku, impregnace nepomůže..

  6. Príležitosť robí zlodejíčka ešte lepším zlodejíčkom. Blond, blond, ty sa nikdy nepoučíš? Ešte si zabudol napísať, že fotky robila nejaká tvoja známa kúl fotograferka a priamo v Miláne, a ktorá z dám je tvoja kúl amica Federica.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s